“Corona nestaje tamo gdje dobra djela počinju!“

Dragi roditelji i prijatelji naše škole,
Pridružite nam se u dobrom djelu jer ovim dobrim djelom izazivate osmijeh na nečijem licu. Svjesni smo činjenice da život u novonastaloj situaciji izaziva poteškoće svim našim sugrađanima. Međutim, mnogo je i onih koji žive u stanju socijalne potrebe ili su preko noći ostali bez posla usljed pandemije, te na taj način nisu u mogućnosti obezbijediti osnovne životne potrepštine za sebe i svoju djecu. Stoga smo odlučili pokrenuti humanitarnu akciju pod sloganom “Corona nestaje tamo gdje dobra djela počinju!“
Cilj ove akcije je pomoć isključivo u prehrambenim artiklima i higijenskim proizvodima za najugroženije porodice. Pružimo pomoć i podršku našim učenicima i njihovim porodicama kako bi lakše prevazišli trenutnu situaciju sa kojom se susrećemo ovih dana. Ukoliko ste u mogućnosti darivanja, bili bismo vam veoma zahvalni. Da biste pomogli, možete se javiti na broj telefona škole 033 472-752, 033 545-181 ili dostaviti u prostorije škole od 8 do 16 časova. Vi donirate paket sa navedenim artiklima koji mi isti dan prosljedimo porodici koja je u potrebi.
Zajedno smo jači i od Corone!

Ovaj unos je objavljen u Uncategorized. Zabilježite trajni link.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *